Age : 34
Град : Pa3rpag
Registration date : 05.11.2007

ПРАВИЛА НА ТУРНИРА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ПРАВИЛА НА ТУРНИРА!!!   ПРАВИЛА НА ТУРНИРА!!! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 6:32 pm

1. Първото и най-важното правило е: ЗАБРАНЯВА СЕ ИГРАТА С ВСЯКАКЪВ ВИД ПОМОЩНИ СРЕДСТВА ( scripts & hacks, 16 bits, bugs & etc... ).

2. Два отбора играят един срещу друг в отбори от по 5 човека.
Отборите играят 30 рунда. По 2x15 рунда, като всеки отбор играе 15 рунда като “Counter-Terrorist - CT” и 15 рунда като “Terrorist – T” . Всеки рунд продължава 1:45 минути.

3. Карти на провеждане : de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train.

4. Картата на която ще се проведе даден мач се определя чрез жребии.

5. Кой отбор играе първо като Т или CT се определя чрез “knife round” (двата отбора се срещат на предварително определено от съдията място на
картата). На играчите е позволено използването единствено на нож в този рунд.

6. Победителят е отборът, който първи спечели 16 рунда. При равен резултат след края на 30-те рунда ( 15:15 ) се играят допълнителни 10 рунда ( дузпи ), като победителят е този отбор, който победи в 6 от 10-те изиграни рунда.При равен резултат от дузпите ( 5:5 ) отборите продължават да играят по същата схема до излъчването на победител. По време на дузпите се играе с настройка на сървъра “mp_startmoney 10000”.

7. Играта започва когато всички състезатели влязат в сървъра и ADMIN-a получи потвърждение от капитаните за готовността на техните отбори. След изтичане на първите 15 рунда отборите сменят ролите си ( T <–> CT ) и съдията дава сигнал за продължаване на срещата.Срещата не може да започне без готовност от страна на ADMIN-a.

8. Часът на всяка среща е определен точно. Времето на изчакване след предварително обявеният час на някой от отборите е 15 минути. След изтичане на 15 -те минути на присъстващият и изряден отбор се присъжда служебна победа. В случай на непредвидени обстоятелства пречещи на даден отбор да се яви на време за срещата (закъснение) е задължително да бъде уведомен главният ADMIN най-късно 1 час преди началото на срещата. Минималният брой състезатели, с който се позволява на даден отбор да започне срещата е 4 човека. Другият отбор има правото да извади също един състазател, ако желае по-честна игра. Мачът също така може да бъде отложен, ако и двата отбора са съгласни и ако това е възможно (ако това не пречи на правилното провеждане на останалите срещи по график).

9. Демота на игрите ще бъдат записани на HLTV. Независимо от желанието на състезателите, демотата ще бъдат изложени на общ достъп във форума в специален отдел.

10. Турнира ще се провежда с директни елиминации. Играе се една карта, която е изтеглена чрез жребий. Победителят преминава по-нататък в турнира, като по-напред ще бъде с двойна елиминация.
В случай на равен резултат, се играят дузпи.
11. nN TeaM запазват правото си да предизвикат всеки от записаните отбори в удобно за тях време.